Láska môže mať mnoho podôb. Takmer všetky sa však začínajú tým zvláštnym pocitom napätia, ba až bolesti, keď sa k tebe priblíži milovaná bytosť. Čo priblíži, niekedy stačí na ňu pomyslieť a tisíce malých motýlikov sa rozletia kdesi pod srdcom a tak príjemne narážajú do všetkých kútov tvojho ja. Niet sa čo čudovať, že zamilovaní majú svoj sviatok. Sviatok sv. Valentína.

Jedna z legiend, ktoré siahajú až do starého Ríma, pochádza zo stredoveku a hovorí o tom, že 14. február je deň, kedy sa začína randenie a dvorenie vtákov. Nuž nevieme, či vtáčiky vedia, kedy svojmu milovanému dať najavo svoju priazeň, každoročne ju však pohľadnicou vyjadrí viac ako 150 miliónov zamilovaných párov, čo z Valentína robí najrozšírenejší čas výmeny posolstiev z lásky hneď po Vianociach.

Medzi nami, tušíme, že aj tvoje srdce bije pre toho jediného. Tak sme pre teba pripravili Valentínsku kartu, ktorú stačí vytlačiť, zložiť a vpísať do nej originálne posolstvo. Stačí, ak sa pokúsiš napísať ako sa cítiš, keď naňho myslíš. Alebo pripomenúť drobnosť, ktorou ťa potešil či slová, za ktoré si ho vážiš. Gentlemanov je treba vychovávať. Láskou sa to robí najľahšie.

PS. Podpísať sa môžeš aj nickom. Nežným menom, ktorým ťa bude volať len on. Ak už to nerobí, čo je super.