Nohavičky a bielizeň, nepriateľ alebo spojenec

Úvodná stránka/Intímne, Mimochodom/Nohavičky a bielizeň, nepriateľ alebo spojenec

Nie, niektoré z nás nikdy nepochopia, prečo by nohavičky mali rezať, kúsať a zaliezať … proste tam, kam sa nezalieza. „Trendová“ bielizeň je však až príliš často vyrobená z nevhodných a nepriedušných látok, s prehnanou farebnosťou a to v anatomických strihoch, že by sa čudovala aj plastová Barbie. Pravidelné potešenie z takejto mučiarne nielenže neumožňuje sliznici dýchať, ale hrozí odieraním a podráždením.  Zvýšenie teploty a vlhkosti v intímnych partiách napokon tvorí „ideálne“ podmienky pre vznik skutočne nepríjemných kvasinkových a iných infekcií. Na bežné nosenie je najvhodnejšia spodná bielizeň s prevahou bavlny, príjemnej na dotyk, priedušnej a dobre sajúcej vlhkosť. Pokiaľ ide o strih, zvoľ klasický, ktorý poskytne potrebné pohodlie. Dámske nohavičky Pinka značky Slovenka sú vyrobené z bavlny, viskózového vlákna na báze celulózy a modálu, ktorého základom je tiež prírodný materiál. Presne to, čo potrebujeľ ty aj ona. Nedá sa nič robiť, o svoju ženskosť sa treba vedieť starať a byť k nej ohľaduplný. Ak chceš vidieť viac modelov, mrkni na www.slovenkabb.sk

By | 2017-05-03T16:09:43+00:00 05/01/2017|Intímne, Mimochodom|1 komentár

About the Author:

Zodpoviem na všetky tvoje otázky, stačí sa spýtať. Môže byť vložka sexi? Čo majú chalani najradšej? Čo pred tebou tají tvoja mama? Napíš mi ďaľšie otázky mailom a ja ti rada odpoviem.

Jeden komentár

  1. To je fakt. Odkedy používam bavlnené nohavičky bez čipky, mám oveľa menšie problémy. Aj na vložky si musím dávať pozor, ale je to jednoduchšie ako nohavičky, ktoré potrebujem každý deň.

Napísať komentár