Leto. Dlho očakávané, plné slnka, kúpania, cestovania a dovolenkových známostí… Ibaže aj problémov, ktoré sa môžu začať ako banálne, ale končiť môžu vážne, zápalmi, zrastami, bolesťami na celý život či poruchami plodnosti. Práve preto je tu #gynobox.

Aby žiadne intímne problémy nenarúšali tvoju pohodu a zdravie. Aby tvoje leto bolo bezpečné, #bocianoviny odporúčajú mať po ruke – a to niekedy doslova – nasledujúcu štvorku: Dermo – oil značky Equilibra. Ochráni a zvláčni suchú pokožku po častom kúpaní a pri používaní klimatizácie.

Sebamed intímna umývacia emulzia s ph 3,8. Podporuje rovnováhu prirodzenej mikroflóry, má upokojujúce antibakteriálne účinky vďaka alfa bisabolu a harmančeku, staré známe no stále nedocenené aloe barbadensis zvlhčuje pokožku. Nezabudni, v bazénoch sú tvoje intímne partie vystavené chlóru, ktorý na jednej strane dezinfikuje, na druhej však jemné sliznice vysušuje, čím znižuje ich odolnosť voči infekciám.

Všestranný Beta Glucan Gel. Podporuje regeneráciu pokožky podráždenú nadmerným slnením, drobnými oderkami z piesku či inými letnými aktivitami a prispieva k rýchlemu hojeniu rán. Odporúčame ho aj na nepríjemné komárie štipance či kúsavú návštevu iného druhu.

Prírodný intim gél Femigel s obsahom Tea Tree oleja môžeš na ošetrenie intímnych partií použiť ako prevenciu, či pri prvých pocitoch pálenia a svrbenia. Gynobox odporúča jeho použitie pred a po návšteve bazéna, sauny či fitka. Jednorazové balenia so šikovným sosáčikom ťa môžu ušetriť od týždňov nepríjemností, návštev lekárov či užívania liekov, s dopadom na celý organizmus.

Niekoľko rád na záver: nekombinuj alkohol ani s bazénom, ani so známosťami. Mokré plavky dolu, aj keby si mala zostať pod uterákom “na Evu”. Antikoncepcia nie je kondóm a o svoju najlepšiu kamarátku tam dole sa treba starať. Odmení sa za to mnohými spôsobmi.

Napíš nám na info@medzinami.sk alebo do komentu na fb čo patrí do tvojej bezpečnej letnej výbavy a dve z vás #bocianoviny odmenia prírastkami do gynoboxu, ktoré ocení každé šikovné dievča.